Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi gorąco dziękuje wszystkim ludziom wielkiego serca za pomoc i zaangażowanie w świąteczną akcję „Wielkanocna Paczka dla Rodaka ze Lwowa ” współorganizowaną przez naszą Fundację. Dzięki Państwu udało się zebrać i dostarczyć na Ukrainę żywność, słodycze, środki czystości i artykuły higieniczne. Na nasze konto wpłynęły też pieniądze, które zostaną przeznaczone na pomoc dla naszych rodaków we Lwowie. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, szczególnie zaś dzieciom i młodzieży z wrocławskich szkół i przedszkoli, którzy  z wielkim zaangażowaniem włączyli się w naszą akcję.

Serdecznie dziękujemy zarówno w imieniu własnym, jak i w imieniu Obdarowanych.

Poniżej linki do stron, które pokazują, że nasze dary są potrzebne i sprawiają radość

Kurier Galicyjski - Lwowiacy dziękują wrocławianom za paczki wielkanocne

Bazylika archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Lwowie - Wrocławianie, dziękujemy za wsparcie!