Na zaproszenie Fundacji im. Św. Jadwigi w dniu 5 lutego 2018r. do Wrocławia przyjechali wolontariusze i pracownicy Fundacji "Dajmy Nadzieję" ze Lwowa.
Pobyt rozpoczął się wspólną Mszą św. w Katedrze Wrocławskiej, następnie był czas na zwiedzanie, spotkanie z Ks. Biskupem Andrzejem Siemieniewskim oraz wizytę w Radiu Rodzina. Następnego dnia młodzież wyjechała do Szklarskiej Poręby, aby podczas "Rekolekcji na nartach" spędzić razem czas,
odpoczywać i modlić się.
Tydzień spędzony w gościnnym Ośrodku Politechniki Wrocławskiej "Radość" był niezwykłym czasem wypełnionym radosnymi spotkaniami, rozmowami, śpiewami, aktywnością na nartach, ale też refleksją i zadumą. Młodzi ludzie podkreślają, że z takich wyjazdów wracają zawsze umocnieni i z nowymi siłami mogą podejmować się kolejnych zadań realizowanych w Fundacji "Dajmy Nadzieję".

1 spotkanie we Wrocławiu

2 Wrocław