Wraz z NSZZ " Solidarność" Regionu Dolny Śląsk organizujemy kolejną akcję charytatywną. Zbieramy artykuły higieniczne, medyczne i chemię gospodarczą dla najbardziej potrzebujących rodaków

na Kresach Wschodnich. Dary zostaną dostarczone do Katedry Lwowskiej jeszcze przed świętami a następnie rozdystrybuowane w placówkach należących do diecezji lwowskiej. Trafią one m.in do podopiecznych Domowego Hospicjum prowadzonego przez Fundacje 'Dajmy Nadzieje' przy Katedrze Lwowskiej, Domu Miłosierdzia św. Zygmunta Gorazdowskiego dla osób starszych, samotnych i schorowanych w Brzuchowicach pod Lwowem a także do świetlic przy parafiach lwowskich.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Darowizny pieniężne można przekazywać na konto Fundacji z dopiskiem : Pomoc Lwow
Fundacja im. Sw. Jadwigi
pl. Staszica 4
50-221 Wroclaw
Paczki z darami prosimy wysyłać pod wskazany niżej adres:
Paulina Szymczak
UL. SĘPA SZARZYŃSKIEGO 29
50-351 WROCŁAW

Liczymy na Wasze otwarte serce !
Bądź na bieżąco i polub naszą stronę na Facebooku !